حریم خصوصی ساینسینو به شرح زیر است :

ساینسینو با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید ، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای خرید و یا ثبت سفارش در بخش‌های مختلف وب‌سایت، اطلاعاتی نظیر اطلاعات هویتی و اطلاعات تماس مورد نیاز است؛ هم‌چنین برای پردازش و ارسال سفارشات فیزیکی، اطلاعاتی مانند آدرس نیز مورد نیاز خواهد بود. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود و یا در هنگام ثبت سفارش و خرید ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، ساینسینو جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و ساینسینو تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

علاوه بر این، ساینسینو ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت و مشتریان، ایمیل، پیام در شبکه‌های اجتماعی، یادآور مجازی یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند هر مورد را به صورت مجزا لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله‌ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

توجه داشته باشید که تمامی مکاتبات رسمی ساینسینو با مشتریان از طریق ایمیل بوده و ایمیل ارسالی از نشانی با مصدر sciencino.com خواهد بود (به طور مثال info@sciencino.com). همچنین برخی از این ایمیل‌ها، وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه‌ی ساینسینو را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن‌ها وجود ندارد.
چنانچه در فرم‌ها اقدام به درج شناسه‌ی کاربری خود در نرم‌افزارهای پیام‌رسان تحت پوشش ساینسینو بفرمایید، این موضوع به منزله‌ی موافقت شما با تماس رسمی در این پیام‌رسان‌ها تلقی خواهد شد. در این حالت ممکن است با توجه به شرایط، تماس با شما از این طریق نیز صورت پذیرد که در این حالت شناسه‌ی ساینسینو، همان شناسه‌های درج شده در بخش تماس با ما خواهد بود.
بنابراین ارسال هرگونه پیام تحت عنوان ساینسینو، به هر صورت دیگر و از هر نشانی دیگری تخلف و سوء استفاده از نام ساینسینو است و در صورت دریافت چنین پیام‌هایی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@sciencino.com اطلاع دهید.

 

ساینسینو ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ساینسینو می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت ساینسینو ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به ساینسینو اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده‌ی احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره‌ی همراه و یا ایمیل خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سوء استفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه ساینسینو را از خود سلب می‌کند. ساینسینو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای ساینسینو وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که ساینسینو همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی ساینسینو و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و ساینسینو حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های ساینسینو ندارید، می‌توانید بر روی لغو عضویت در صفحه ایمیل کلیک کنید.

 

توجه کنید که :

پشتیبانی و پاسخگویی

همکاران و بخش های مختلف ساینسینو می کوشند نسبت به پاسخگویی به موارد مطرح شده از سوی کاربران در بخش های مختلف وبسایت و نیز تماس ها در اسرع وقت پاسخگو باشند، با این حال، به ویژه در رابطه با سؤالات مطرح شده در دوره ها، نه تنها محدودیت زمانی وجود نخواهد داشت، بلکه هیچ اجبار یا الزامی بر پاسخگویی و یا پشتیبانی نخواهد بود.

قیمت گذاری، شرایط تشویقی و تخفیفی

هرگونه تغییرات در قیمت گذاری محتوا متناسب با صلاح دید و سیاست های ساینسینو بوده و می تواند کاسته یا افزوده گردد، با این حال هر مخاطب بر اساس قیمت در زمان خرید خود پرداخت را انجام می دهد و تغییرات قیمت بر خریدهای پیشین تاثیری نخواهد داشت. همچنین، ارائه هرگونه شرایط تشویقی یا تخفیفی در خرید و استفاده از محتوا به یک یا گروهی از کاربران صرفاً بنا بر تشخیص و صلاح دید ساینسینو خواهد بود و کاربران نمی توانند در این رابطه اعتراض یا توقعی مطرح نمایند.

شرایط درج نظر و یا تماس با ساینسینو

خریداران دوره ها می توانند سوالات خود در رابطه با دوره های خریداری شده را در دوره مربوطه درج نمایند. تمامی کاربران ساینسینو نیز می توانند هر مساله یا موضوع مد نظر را از روش های مختلف ارتباط با ساینسینو که در قسمت «تماس با ما» درج شده و موارد رسمی تر را از طریق ایمیل پشتیبانی مطرح نمایند. با این حال، کاربران و مخاطبان ساینسینو می پذیرند در درج نظرات و یا تماس های خود، احترام و استفاده از ادبیات و واژگان مناسب را در دستور کار قرار دهند. در صورت هرگونه توهین به ساینسینو، همکاران آن، و یا هر فرد و موضوع دیگر، ساینسینو می تواند بنا بر تشخیص و صلاح دید نسبت به برخورد و پیگیری موضوع اقدام نموده، دسترسی های فرد را محدود کرده، و یا موجودی های وی در ساینسینو را ضبط و یا قطع نماید.

شرایط و ضوابط عمومی ساینسینو

تمامی استفاده کنندگان از ساینسینو ، بازدیدکنندگان و کاربرانی که ثبت نام نموده اند مشمول شرایط و ضوابط ساینسینو و نیز مباحث حریم خصوصی خواهند بود و آنها را می پذیرند. ضمن آنکه می پذیرند خود نسبت به آگاهی از شرایط استفاده از ساینسینو و خدمات آن اطلاعات کسب نمایند. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ساینسینو از سوی کاربر است.

تغییرات شرایط و ضوابط

ساینسینو برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
تمام حقوق مادی معنوی و محتواهای ساینسینو متعلق به شرکت زیست فناوران سمااکسیر می باشد.

 

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با این ایمیل ارتباط برقرار کنید: Info@sciencino.com